Kolekcia Roháče – Volovec

Možno by sa Vám páčilo…

Kolekcia Roháče – Volovec

31,90 S DPH

Veľkosť: univerzálna (multifunkčná šatka), M a L (čiapka)

Zloženie: 95% polyester 5% elastan – slovenský materiál (multifunkčná šatka)

80% polyester 20% elastan (čiapka)

 

*Obvod čiapky veľ. M: 48 – 49 cm

*Obvod čiapky veľ. L: 50 – 51 cm

*Obvod hlavy veľ. M: 51 – 55 cm

*Obvod hlavy veľ. L: 56 – 59 cm

 

Príjemný, elastický, funkčný, slovenský a taliansky materiál, slovenská výroba pod Tatrami, digitálna potlač pripravená na Slovensku a fotka zachytená slovenským fotografom Borisom Michaličkom.

Vyrobené na Slovensku.

Multifunkčná šatka Roháče - Volovec

Šatka (šitá) je vyrobená z príjemného tenkého funkčného materiálu a je vhodná na všetky druhy športu, turistiku či každodenné nosenie. Je možné si ju prispôsobiť podľa vašej potreby.

7 na sklade (dostupné na objednávku)

Čiapka Roháče Volovec

Veľkosť: M a L
Zloženie: 80% polyester 20% elastan

Doprava ZDARMA nad 50€

Objednávka v hodnote nad 50€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Vrch Volovec je očarujúcou dvojtisícovkou (2 063 m n. m. ), ktorá nenechá chladným žiadneho turistu. Jeho rozložité svahy kopírujú slovensko – poľskú hranicu a pre mnohých je obľúbenou zastávkou pri prechode najobľúbenejšej časti Roháčov – Ostrý Roháč a Plačlivé.

Ideálna poloha vrchu Volovec zaručuje, že vrcholové partie poskytnú krásne, ďaleké a ničím nerušené panoramatické výhľady, ktoré bezpochyby patria k tým najkrajším v Západných Tatrách. Za ideálneho počasia budete môcť obdivovať vrcholky Deravej, Kasprového vrchu, Ostrého Roháča, Plačilivého, Baranca, Pachole, Spálenej, Salatína, Brestovej s Roháčskmi plesami, ale i majestátne štíty Vysokých Tatier.

Volovec je dostupný napríklad túrou od Ťatliakovej chaty. Ak potrebujete vystúpiť na hrebeňovku Roháčmi, vynikajúci východiskový bod je Chata Zverovka odkiaľ môžete pokračovať smerom do Roháčskej doliny. Či už prechod Roháčmi alebo len samotný výstup na vrch Volovec je kondične pomerne náročný.

Z výšky sa turistom naskytnú ohromujúce výhľady na okolitú prírodu, panorámu hôr na slovenskej aj poľskej strane a pocit harmónie a pokoja, akým vás dokáže naplniť len príroda. Výstup na vrch Volovec si môžete spojiť s túrou na priľahlé vrchy a s okolitými zaujímavosťami prírody, medzi ktoré patria ľadovcové plesá a doliny plné nedotknutej flóry a fauny.

Roháče, sú bezpochyby jedným z najzaujímavejších horských masívov v strednej Európe. Toto pohorie je obľúbené medzi turistami, horolezcami a priaznivcami prírodnej krásy.

Západné Tatry: Roháče sú súčasťou Západných Tatier, čo znamená, že môžete očakávať typické horské scenérie, čisté potoky, a panoramatické výhľady na okolité vrcholy.

Turistika v Roháčoch: Turistika je tu výnimočným zážitkom. Turistické trasy vedú cez horské lúky, lesy až na vrcholy Roháčov, ako je Baníkov, Ostrý Roháč či Plačlivé.

Horolezectvo v Západných Tatrách: Pre horolezcov sú Roháče skutočným rajom. Vrcholy ako Volovec a Ťatliak ponúkajú náročné výzvy a krásne výhľady. Dôležité je dodržiavať bezpečnostné opatrenia a byť dobre vybavený.

Prírodná krása Roháčov: Táto oblasť očarí svojou prírodnou krásou, vrátane horských jazier, ako je Zmrzlé pleso a Roháčske plesá. Scenéria vás ohromí krásnymi výhľadmi a krajinou, ktorá mení farby s každým ročným obdobím.

Ubytovanie v Roháčoch: Pre tých, ktorí plánujú dlhší pobyt, je v Roháčoch k dispozícii mnoho horských chat, penziónov a kempingov, kde si môžete oddýchnuť a pripraviť sa na ďalšie dobrodružstvá.

Roháče - mapy a navigácia: Pred cestou si určite stiahnite mapy a navigačné aplikácie, ktoré vám pomôžu nájsť najlepšie trasy a vrcholy, ktoré chcete preskúmať.

Outdoorové aktivity: Okrem turistiky a horolezectva môžete v Roháčoch tiež vykonávať ďalšie outdoorové aktivity, ako je cyklistika, rybolov či paragliding, čím si spríjemníte svoj pobyt v tomto nádhernom prostredí.

Historické a kultúrne miesta: Okolie Roháčov tiež ponúka niekoľko historických a kultúrnych miest, ktoré môžete navštíviť, ak máte záujem o bohatú históriu regiónu.

Za fotografiu ďakujeme Borisovi Michalíčkovi – Borievky Photogallery – www.borievky.com

Ďalšie informácie

Čiapka Roháče Volovec

Veľkosť

M, L

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kolekcia Roháče – Volovec”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]