O NÁS

Zoberte si kúsok krásy slovenskej prírody so sebou…

TATRAGOAT SLOVAKIA®

je originálna slovenská značka s vlastnou výrobou pod Tatrami, ktorá vyrába funkčné doplnky na turistiku, lyžovanie, beh, ale aj na iné voľnočasové aktivity. Výrobky sú inšpirované krásnou slovenskou prírodou. 

Inšpirovaní slovenskou prírodou…

Ak pochopíš krásu prírody nemôžeš zablúdiť.

– Marcus Tullius Cicero

Myšlienka sa zrodila postupne počas roku 2016, pozorovaním našej krásnej prírody. Keďže sme Tatranci, neustále máme pred očami večne sa meniace počasie vo Vysokých Tatrách a tým aj nádherné pohľady na naše najväčšie bohatstvo. Týmito funkčnými doplnkami chceme ľuďom priblížiť aspoň kúsok z tejto nádhery a takýmto spôsobom spoznávať a propagovať Slovensko.

zvečňujeme zážitky a spomienky

Zakúpením našich výrobkov si môžete zvečniť svoju spomienku na výlet, prechádzku, či navštívený región, ale aj celý zážitok fotografa, ktorý daný moment zachytil.

Fotografie našich zákaznikov

Vždy nás veľmi teší, ak vidíme spätnú väzbu od zákazníkov, vo forme fotografie alebo správy, ktorí sú s našimi výrobkami spokojní…

ZÁKAZNÍKOV

ROKOV NA TRHU

PREDANÝCH VÝROBKOV

%

SPOKOJNOSŤ

RECENZIE našich zákaznikov ZO SPRÁV

Dobrý deň, nerada píšem recenzie, ale chcela som sa len poďakovať za produkty, sedia super, fajn kvalita, chválim eko balenie a rada podporujem slovenských výrobcov, skvelý nápad 🙂

Zuzana Z.

Nákrčník mi dnes dorazil priamo na pracovný stôl, hneď som ho rozbalila, je úplne super, krásny, kvalita top. Banujem, že som si ho tiež neobjednala. Doma s rodinkou ešte popozeráme stránku a určite si niečo objednáme (už zákazníkmi sme, máme pár kúskov od Vás). kiss Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za ochotu, ústretovosť a expresné dodanie.

Prajem pekný deň a veľa spokojných zákazníkov ako som ja kiss

Andrea B.

Jeeeeej parááááda, ďakujem krásne, nesmierne ste ma potešili … naozaj ❤ … čelenka je prekrásna a s Tatrami – no nemá chybu 😍
Jana B.

Dobrý večer, musím Vám takto tu teraz poďakovať za rýchle dodanie tovaru..V utorok neskoro večer som objednala 2 čiapky pre zahraničných hostí a len s malou dušičkou ci to do piatka alebo soboty stihne prísť…a vy ste mi to doručili už štvrtok doobeda!! wau!! bola som veľmi milo prekvapená…Ďakujem veľmi pekne 👌😍 A čiapky sú krásne..a to ze je na nich napísané že sú originál slovenské to je paráda 👍 Nech sa vám darí.

Monika V.

Kvalita objednaného setu je veľmi dobrá, sýte farby, naozaj veľká spokojnosť s tovarom. Čo sa týka rýchlosti dodania, do 2 dní od objednania mi bol balík doručený.

Zdenka M.

Zdravíme z Malej Fatry, Vaše  výrobky nás sprevádzajú všade , nielen po Tatrách a sú TOP. Prajeme veľa úspechov  a spokojných zákazníkov ❤👍. 

Eva a Braňo

VLASTNÁ VÝROBA POD TATRAMI NA SLOVENSKU

OD ROKU 2021

si v malej dielničke v Poprade vyrábame výrobky svojpomocne s novými profesionálnymi priemyselnými strojmi.

PODPORA SLOVENSKEJ VÝROBY

Kúpou našich výrobkov podporujete slovenskú ekonomiku a malých podnikateľov.

RUČNE VYRÁBANÉ VÝROBKY

Všetky naše výrobky sa môžu považovať za ručnú prácu jednotlivca.

Ak by ste mali záujem o výrobu vlastných výrobkov, neváhajte nás kontaktovať nižšie vo formulári, na mail: tatragoat@tatragoat.sk alebo na čísle +421 908 646 474.

Veľkoobchodný cenník Si môžete vyžiadať nižšie v kontaktnom formulári.

Naše spolupráce

NAPÍSALI O NÁS

 

KONTAKT

TATRAGOAT SLOVAKIA

Brežný riadok 190/6, 058 01 Poprad

+421 908 646 474,

tatragoat@tatragoat.sk

1 + 1 =

Share This
[]