Čiapka Roháče Volovec

Možno by sa Vám páčilo…

Čiapka Roháče Volovec

18,90 S DPH

Vrch Volovec je očarujúcou dvojtisícovkou (2 063 m n. m. ), ktorá nenechá chladným žiadneho turistu. Jeho rozložité svahy kopírujú slovensko – poľskú hranicu a pre mnohých je obľúbenou zastávkou pri prechode najobľúbenejšej časti Roháčov – Ostrý Roháč a Plačlivé.

Ideálna poloha vrchu Volovec zaručuje, že vrcholové partie poskytnú krásne, ďaleké a ničím nerušené panoramatické výhľady, ktoré bezpochyby patria k tým najkrajším v Západných Tatrách. Za ideálneho počasia budete môcť obdivovať vrcholky Deravej, Kasprového vrchu, Ostrého Roháča, Plačilivého, Baranca, Pachole, Spálenej, Salatína, Brestovej s Roháčskmi plesami, ale i majestátne štíty Vysokých Tatier.

Volovec je dostupný napríklad túrou od Ťatliakovej chaty. Ak potrebujete vystúpiť na hrebeňovku Roháčmi, vynikajúci východiskový bod je Chata Zverovka odkiaľ môžete pokračovať smerom do Roháčskej doliny. Či už prechod Roháčmi alebo len samotný výstup na vrch Volovec je kondične pomerne náročný.

Z výšky sa turistom naskytnú ohromojúce výhľady na okolitú prírodu, panorámu hôr na slovenskej aj poľskej strane a pocit harmónie a pokoja, akým vás dokáže naplniť len príroda. Výstup na vrch Volovec si môžete spojiť s túrou na priľahlé vrchy a s okolitými zaujímavosťami prírody, medzi ktoré patria ľadovcové plesá a doliny plné nedotknutej flóry a fauny.

Čiapka je vyrobená z príjemného funkčného materiálu a je vhodná na všetky druhy športu, turistiku či každodenné nosenie.

Za fotografiu ďakujeme Borisovi Michalíčkovi – Borievky Photogallery – www.borievky.com

Doprava ZDARMA nad 50€

Objednávka v hodnote nad 50€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Veľkosť: M a L

Zloženie: 80% polyester 20% elastan

Príjemný, elastický, funkčný materiál, slovenská výroba pod Tatrami, digitálna potlač robená na Slovensku a fotka zachytená slovenským fotografom Borisom Michaličkom.

Vyrobené RÝDZO na Slovensku.

*Obvod čiapky veľ. M: 48 – 49 cm

*Obvod čiapky veľ. L: 50 – 51 cm

*Obvod hlavy veľ. M: 51 – 55 cm

*Obvod hlavy veľ. L: 56 – 59 cm

Ďalšie informácie

Veľkosť

M, L

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Čiapka Roháče Volovec”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]