Multifunkčný šál – Gerlachovský štít

(1 recenzia zákazníka)

Možno by sa Vám páčilo…

Multifunkčný šál – Gerlachovský štít

14,50 S DPH

Zloženie: 100 % polyester – mikrovlákno (tunel) 

Príjemný, elastický, funkčný, slovenská výroba pod Tatrami, digitálna potlač vyrobená na Slovensku a fotku zachytil slovenský fotograf Tomáš Griger.

Šatku je možné využiť na viacero spôsobov, ako napríklad šatka, náhrada čiapky, čelenky, gumičky do vlasov, kukla, potítko, prekrytie horných dýchacích ciest…

Vyrobené s láskou na Slovensku.

Nie je na sklade

Doprava ZDARMA nad 50€

Objednávka v hodnote nad 50€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Gerlachovský štít (2655 m n. m.) je najvyšším štítom Vysokých Tatier, celého pohoria Karpaty a Slovenskej republiky. Svoj názov nesie po obci Gerlachov, nad ktorou sa jeho vrchol nachádza. Vďaka svojej krásnej prírodnej scenérii, výške a dostupnosti sa považuje za jeden z najnavštevovanejších vrcholov.

Z vrcholu Gerlachovský štít máte možnosť unikátneho výhľadu na prakticky všetky okolité pohoria, ako napríklad Malá a Veľká Fatra, Veporské vrchy, Branisko, či Levočské vrchy, ale aj na celú Podtatranskú kotlinu, Babiu horu, Pilsko, Nízke Tatry, Kozie chrbty a Slovenský raj. Pri priaznivých podmienkach z neho môžete vidieť aj vrcholy  susedných štátov, napríklad Kékes v Maďarsku, Lysá hora v Čechách, viacero ukrajinských a mnoho poľských vrcholov.

Výstup je možný len s turistickým sprievodcom a cesta vedie zo Sliezskeho domu cez Velickú próbu a Batizovskú próbu. Za atraktívnejšiu cestu sa považuje Martinkova cesta, ktorá je technicky náročnejšia. Výstup môžete začať buď z Litvorového sedla, alebo z Poľského hrebeňa.

Ďalšie informácie

Rozmery 500 × 250 mm

1 recenzia k Multifunkčný šál – Gerlachovský štít

 1. andrea89 (overený zákazník)

  čakala som viac od tohto produktu… je to len kusok latky s potlačou… okraj nezošitý..ešte som ho ani nepoužila už sa ten okraj stáča a strapká.. som sklamaná za tu cenu

  • Dávid Ľudovít

   Dobrý deň Andrea,
   tieto multifunkčné šatky sa takto štandardne vyrábajú. Je to jednolícny úplet preto sa stáča.
   V ponuke máme aj šité multifunkčné šatky z iného materiálu tenšieho aj hrubšieho, ktoré sú na dolných krajoch lemované. Postupne prechádzame na tento systém šitých šatiek.
   Mrzí nás to že ste sklamaná, možno by Vám vyhovoval iný výrobok.
   Ďakujeme že ste vyjadrili svoj názor.
   Prajeme krásny deň.
   -TATRAGOAT SLOVAKIA

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]