Multifunkčná šatka Brdárka

Možno by sa Vám páčilo…

Multifunkčná šatka Brdárka

15,50 S DPH

Obec Brdárka (555 m.n.m.) leží na južnom úbočí hory Radzim (991 m.n.m.). Spočíva akoby v slnkom zaliatom náručí okolitých vŕškov a jej malebnosť dotvárajú šíre lúky i sady ovocných stromov,  ktoré ju obklopujú. V dedine i v okolí vyvierajú bohaté pramene kvalitnej pitnej vody. Keďže je porastená prevažne listnatými stromami, každé ročné obdobie vám prinesie zmes nádherných farieb. Brdárka leží v Stolických vrchoch Slovenského rudohoria, severozápadne od Slovenského krasu. Tento kraj priam láka milovníkov pešej turistiky i cykloturistiky spoznať jeho krásy – Zádielskú tiesňavu s pozoruhodnými krasovými útvarmi a osobitou flórou, Silickú a Muránsku planinu. Navštíviť môžete aj neďaleký Slovenský raj a pritom sa okúpať v Dobšinskej Maši. Oblasť horného Gemera je typická zaujímavými jaskyňami – Domica, Dobšinská ľadová, Gombasecká, Ochtinská aragonitová. Ich vzdialenosť z Brdárky je od 20 do 35 km.

Najobľúbenejším turistickým cieľom je popri čerešňových sadoch dominanta okolia Malý a Velký Radzim (991 m n.m.), obzvlášť jedno z jeho vyhliadkových miest, známe ako Vdovčíkovo kreslo. Kreslo doslova, sťaby vápencový trón, do ktorého sa môžete pohodlne usadiť a vychutnávať si výhľady až na 70 km vzdialené Bukové hory v Maďarsku, alebo na viac ako 300 metrov hlboko učupenú Brdárku. Dostanete sa k nemu po dvoch kilometroch stúpania žlto značenou turistickou trasou, za približne hodinu.

Z vyhliadkových miest severnej strany Radzima možno za dobrého počasia vidieť Kráľovu hoľu i vrcholky Vysokých Tatier.

Multifunkčná šatka je vyrobená z príjemného tenkého funkčného materiálu a je vhodná na všetky druhy športu, turistiku či každodenné nosenie.

Za fotografiu ďakujeme Borisovi Michalíčkovi – Borievky Photogallery – www.borievky.com

10 na sklade (dostupné na objednávku)

Doprava ZDARMA nad 60€ s DPH

Objednávka v hodnote nad 60€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Veľkosť: univerzálna

Zloženie: 95% polyester 5% elastan – slovenský materiál

Príjemný, elastický, funkčný, slovenský materiál, slovenská výroba pod Tatrami, digitálna potlač robená na Slovensku a fotka zachytená slovenským fotografom Borisom Michaličkom.

Vyrobené RÝDZO na Slovensku.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Multifunkčná šatka Brdárka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]