Darčekový poukaz na 50€

Možno by sa Vám páčilo…

Darčekový poukaz na 50€

50,00 S DPH

Daruj a poteš niekoho na narodeniny alebo Vianoce zaslaním darčekového poukazu od TATRAGOAT SLOVAKIA na nákup našich výrobkov. Baví ho/ju šport, turisitka, má rád/rada prírodu alebo hory? Tento darček je presne pre neho/ňu!!! Tak neváhaj a poteš svojho blízkeho…

NÁVOD:

Ak chcete objednať darčekový poukaz niekomu inému, stačí kliknúť “POSLAŤ AKO DARČEK?” a vyplníte komu a kedy chcete poukaz poslať a príde to dotyčnému na e-mail.

Ak chcete poukaz kúpiť sebe, stačí nechať políčko “POSLAŤ AKO DARČEK?” prázdne a následne vyplníte v pokladni svoje údaje a príde Vám poukaz s kódom na e-mail.

Ak si chcete pozrieť koľko Vám ostáva KREDITU z poukazu, tak stačí sa zaregistrovať na našej stránke v sekcii “Môj účet” a v kolónke “Darčekové poukazy” si buď načítate kód z poukazu alebo ak ste už registrovaný a prihlásený počas nákupu nájdete si tam sumu, ktorá Vám ešte z kreditu ostáva.

Ak si želáte daný poukaz z grafiky poslať fyzicky, stačí si vybrať možnosť “Fyzický produkt na adresu + e-mail” a následne vyplníte adresu v pokladni alebo do poznámky, ak si budete objednávať poukaz spolu s výrobkami.

Prajeme príjemný nákup.

Doprava ZDARMA nad 50€

Objednávka v hodnote nad 50€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Ďalšie informácie

Forma poukazu

IBA E-MAILOM, FYZICKÝ PRODUKT NA ADRESU + E-MAIL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčekový poukaz na 50€”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]