Čiapka Brdárka

Možno by sa Vám páčilo…

Čiapka Brdárka

18,90 S DPH

Obec Brdárka (555 m.n.m.) leží na južnom úbočí hory Radzim (991 m.n.m.). Spočíva akoby v slnkom zaliatom náručí okolitých vŕškov a jej malebnosť dotvárajú šíre lúky i sady ovocných stromov,  ktoré ju obklopujú. V dedine i v okolí vyvierajú bohaté pramene kvalitnej pitnej vody. Keďže je porastená prevažne listnatými stromami, každé ročné obdobie vám prinesie zmes nádherných farieb. Brdárka leží v Stolických vrchoch Slovenského rudohoria, severozápadne od Slovenského krasu. Tento kraj priam láka milovníkov pešej turistiky i cykloturistiky spoznať jeho krásy – Zádielskú tiesňavu s pozoruhodnými krasovými útvarmi a osobitou flórou, Silickú a Muránsku planinu. Navštíviť môžete aj neďaleký Slovenský raj a pritom sa okúpať v Dobšinskej Maši. Oblasť horného Gemera je typická zaujímavými jaskyňami – Domica, Dobšinská ľadová, Gombasecká, Ochtinská aragonitová. Ich vzdialenosť z Brdárky je od 20 do 35 km.

Najobľúbenejším turistickým cieľom je popri čerešňových sadoch dominanta okolia Malý a Velký Radzim (991 m n.m.), obzvlášť jedno z jeho vyhliadkových miest, známe ako Vdovčíkovo kreslo. Kreslo doslova, sťaby vápencový trón, do ktorého sa môžete pohodlne usadiť a vychutnávať si výhľady až na 70 km vzdialené Bukové hory v Maďarsku, alebo na viac ako 300 metrov hlboko učupenú Brdárku. Dostanete sa k nemu po dvoch kilometroch stúpania žlto značenou turistickou trasou, za približne hodinu.

Z vyhliadkových miest severnej strany Radzima možno za dobrého počasia vidieť Kráľovu hoľu i vrcholky Vysokých Tatier.

Čiapka je vyrobená z príjemného funkčného materiálu a je vhodná na všetky druhy športu, turistiku či každodenné nosenie.

Za fotografiu ďakujeme Borisovi Michalíčkovi – Borievky Photogallery – www.borievky.com

Doprava ZDARMA nad 50€

Objednávka v hodnote nad 50€ doprava ZDARMA!!!

Doručenie do 3 pracovných dní

Doručenie balíčku od 1 až 3 pracovných dní…

Veľkosť: M a L

Zloženie: 80% polyester 20% elastan

Príjemný, elastický, funkčný materiál, slovenská výroba pod Tatrami, digitálna potlač robená na Slovensku a fotka zachytená slovenským fotografom Borisom Michaličkom.

Vyrobené RÝDZO na Slovensku.

*Obvod čiapky veľ. M: 48 – 49 cm

*Obvod čiapky veľ. L: 50 – 51 cm

*Obvod hlavy veľ. M: 51 – 55 cm

*Obvod hlavy veľ. L: 56 – 59 cm

Ďalšie informácie

Veľkosť

M, L

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Čiapka Brdárka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

[]